چرا بسیاری از مهمترین مدیران و کارآفرینان مطرح ، از کوچ های حرفه ای برای دستیابی به اهدافشان کمک می گیرند؟

روش‌های ساده و کاربردی برای رشد کسب‌وکارها

چرا بسیاری از مهمترین مدیران و کارآفرینان مطرح ، از کوچ های حرفه ای برای دستیابی به اهدافشان کمک می گیرند؟

چرا بسیاری از مهمترین مدیران و کارآفرینان مطرح ، از کوچ های حرفه ای برای دستیابی به اهدافشان کمک می گیرند؟

امروز در خدمت یکی دیگر از اساتید گروه بهبود 360 درجه هستیم. ایشان کوچ و مربی بهبود فردی و همچنین استراتژیست کسب و کار هستند.سید بهمن خلیلی نژاد با سابقه 13 سال فعالیت در حوزه کسب و کار حرف هایی شنیدنی برای ما دارد، که در ادامه تقدیم حضورتان می شود.

سلام و عرض خیر مقدم، ممنون میشم خودتان را برای مخاطبین مجموعه بهبود 360 معرفی کنید؟
سلام خدمت شما و خوانندگان گرامی  ، سپاس بی کران مرا پذیرا باشید. من سید بهمن خلیلی نژاد هستم . کوچ ، مدرس بهبود فردی و استراتژیست کسب و کار . افرادی هستند که به کمتر از چیزی که می توانند باشند، قانع نیستند . رسالت من در زندگی این است که به این افراد کمک کنم . روش هایی را آموزش می دهم که با اجرای این روش ها دستاوردهای شما تغییر می کند.

چه خوب، میشه کمی بیشتر درباره کوچینگ توضیح بدید؟ آخر به نظر میاد که موضوع جالبی باشه؟
کوچینگ دانش و مهارتی است که کمک می کند، فرد در طول یک دوره ی زمانی از نقطه A به نقطه B   برسد. به طور مثال فردی اکنون کسب و کاری دارد با گردش مالی 40 میلیون تومان در ماه و می خواهد به گردش مالی 60 میلیون تومان در ماه برسد، کوچ حرفه ای به این فرد کمک می کند با خرد بیشتری رفتار کند و بر اهداف خود متمرکز بماند.

در مورد کوچینگ صحبت کردید، می توانید بفرمایید مهمترین مهارت هایی که یک کوچ حرفه ای باید داشته باشد ، چیست؟
بله حتما ،بطور کلی مهارت های هر فردی در  هر کاری که مشغول است به دو دسته تقسیم می شود: مهارت های نرم و مهارت های سخت.

مهارت های نرم(Soft Skills) ، به مهارت هایی اطلاق می شود که قابل مشاهده نیستند ، مثل مهارت های ارتباطی . ما تا زمانیکه مدتی را با فردی سپری نکنیم، متوجه نمی شویم که فرد او دارای مهارتهای ارتباطی خوبی است یا خیر؟

مهارت های سخت(Hard Skills) اما مهارت های تکنیکی و فنی افراد است، مثل مهارت برنامه نویسی ، مهارت حسابداری و …

نکته ای که در مورد کوچ حرفه ای بسیار مهم است ، اینه که یک کوچ حرفه ای بیشتر باید به مهارت های نرم خود توجه کند.مهارت هایی از جنس تفکر استراتژیک ، تفکر سیستمی ، مدیریت زمان ، مهارت های ارتباطی ، خودآگاهی و …

اما مهمترین مهارت یک کوچ حرفه ای خوب شنیدن است.

جناب خلیلی نژاد شما مدرس بهبود فردی هم هستید، میشه کمی بیشتر درباره آمورش‌های بهبودفردی  توضیح دهید؟
من معتقدم ، هر فردی باید به “بهترین ورژن خود” تبدیل شود.همه ما انسان ها ظرفیت های بی کران و بی نظیری داریم که در اثر مدل باورها و نظام حاکم بر ذهنمان آنها را به فراموشی سپرده ایم .من در پکیج آموزشی “بهترین ورژن من ” روش هایی را آموزش می دهم که با استفاده از این روشها ، مجموعه ای از عادت های سازنده در شخصیت فرد شکل می گیرد که بعد از مدتی فرد به صورت خودکار در مسیر نیل به اهدافش قرار خواهد گرفت.

.

پس با این حساب بهبود فردی برای همه افراد جامعه ضروری است؟
قطعا همین طور است ، یکی از سندروم هایی که در جامعه ما مشاهده می شود این است که افراد تصور می کنند ، دانشگاه قرار است همه کار برایشان بکند و حتی پس از فارغ التحصیلی افرادی را مشاهده می کنم که خود را تحت آموزش قرار نمی دهند و فکر می کنند با همان چیزهایی که در دانشگاه آموخته اند می توانند فرد مفیدی برای جامعه و کسب و کار خود باشند ، در حالیکه بهبود فردی یک فرآیند مادام العمر است.

با تشکر از توضیحات جناب‌عالی، ممنون میشم راه‌های ارتباطی خودتان و برنامه‌های آموزشی‌تان با گروه بهبود 360 معرفی نمایید.

ممنونم از اینکه این فرصت رو در اختیار بده قرار داده‌اید. من به عنوان مدرس بهبودفردی در گروه بهبود 360 کارگاه هایی را جهت آشنایی علاقه مندان با راهکارهای مدرن کسب و کار و بهبود فردی  در محل فرهنگسرای فناوری اطلاعات واقع در خیابان جمهوری تقاطع کارگر جنوبی ارائه می‌کنم. علاقه‌مندانی که تمایل دارند به صورت حضوری در این کارگاه‌ها شرکت نمایند می‌توانند با مجموعه بهبود 360 درجه تماس گرفته و ثبت نام نمایند. در ضمن با همکاری مجموعه بهبود 360 ، دوره‌های آموزشی‌مان را هم طراحی کرده‌ایم که  می‌توانند با شماره 02166902132 تماس و در دوره‌های آموزشی ما شرکت نمایند. در پایان مجموعه‌ محصولات آموزشی در حوزه بهبود فردی و کسب  وکار  برای مدیران و علاقه‌مندان تهیه و تولید گردیده که می‌توانید از طریق سایت مجموعه به آدرس www.Behbod360.ir تهیه و استفاده نمایید. بزرگترین لذت من این است که فردی از این محصولات استفاده کند و نتیجه بگیرد. همچنین تشکر می‌کنم از مجموعه 360 برای اینکه این فرصت را برای متخصصین و اساتید مختلف جهت ارائه بهترین آموزش‌ها و خدمات مشاوره‌ای به علاقه‌مندان و مدیران و صاحبان کسب‌وکار‌ها در کشور نموده. با تشکر به امید پیشرفت و تعالی مجموعه شما.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *